İndir İşte - En Çok Kullanılan Yazılımlar

Forum Reis

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
1,425,571
Tepki
0
Puan
36
İndir İşte - En Çok Kullanılan Yazılımlar

Her bilgisayar kullanıcısının kullandığı çeşitli programlar bulunmaktadır. Bu programları bilgisayar kullanımımızı oldukça kolaylaştırırken, birçoğunu iş amaçlı veya eğlence için kullanmaktayız. Örneğin; ofis programlarını hem günlük hayatımızda bazı işlerimizi kolayca tamamlayabilmek için hem de iş ve okul görevlerimiz için sıklıkla kullanmaktayız. Herkesin kullanım ihtiyacına göre ücretsiz indirip, kullanabileceğiniz yazılımlar İşte web sitemizde yer almaktadır. Siz de bilgisayar kullanımınızı bir üst seviyeye taşıyacak programları ücretsiz indirmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Microsoft Office İndir

Günümüzde en çok kullanılan ofis paket yazılımlarından birisi olan Microsoft Office'i ücretsiz kullanabilmek için web sitemizden güvenle indirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Doküman hazırlama, slayt, tablo, hesaplama gibi çeşitli işlemleri yapmanızı sağlayan ofis yazılımları için sitemizde bulunan bölümünden indirebilir ve kurulumunu yaparak paket içerisinde yer alan programları kullanmaya başlayabilirsiniz.

CCleaner İndir

CCleaner sayesinde bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları taratarak, silebilirsiniz. Bilgisayarınıza optimizasyon yaparak daha hızlı çalışabilir hale getirmektedir. İnternet tarayıcı geçmişi temizleme, geri dönüşüm kutusu temizleme, çerez ve otomatik form bilgilerini temizleme özelliği yanı sıra windows kayıt defterini de onarır. Ayrıca bu program sayesinde Google Chrome, Internet Explorer, Firefox ve Microsoft Edge gibi popüler tarayıcıların geçmişini de temizleyebilirsiniz. Sitemizde bulunan bölümünden indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Üst